Alta löytyvät joukkueiden kokoonpanot Avoimen SM-sarjan kaudelle 2022 – 2023.

AISTI INCLUSION

Kotipaikka: Vantaa

Viime kauden sijoitus: 5.

Mestaruudet: –

Pelinumero – Nimi

3 – Miina Grönroos

4 – Henriikka Toivola

5 – Aino Jaakkola

6 – Eemi Utriainen

Valmentaja: Anniina Latikka

Joukkueenjohtaja: Miina Grönroos

AISTI OPEN

Kotipaikka: Vantaa

Viime kauden sijoitus: 6.

Mestaruudet: 2018 – 2019

Pelinumero – Nimi

2 – Jasmin Mikkola

3 – Paavo Tulisalo

7 – Azra Tayyebi

8 – Akseli Makkonen

9 – Arttu Cowell

Kokeileva pelaaja / 1. Runkosarjaturnaus: Laura Korte

Valmentaja & Joukkueenjohtaja: Markus Tihumäki

Huoltaja: Anniina Latikka

AISTI UNITED

Kotipaikka: Vantaa

Viime kauden sijoitus: –

Mestaruudet: –

Pelinumero – Nimi

2 – Aleksi Aittola

6 – Raisa Kuusela

7 – Bruno Okello

8 – Krister Linnas

Valmentaja: Leo Hintsanen

Joukkueenjohtaja: Aleksi Aittola

Näpäjä XX

Kotipaikka: Lahti

Viime kauden sijoitus: 2.

Mestaruudet (Icewind-nimellä): 2008 – 2009, 2011 – 2012, 2015 – 2016

Pelinumero – Nimi

1 – Ilpo Blåberg

2 – Jarmo Lehtola

3 – Sami Heikkinen

5 – Kaj Laamanen

8 – Aleksi Nyström

9 – Sami Mustonen

Valmentaja & Joukkueenjohtaja: Sami Heikkinen

O.P. FLYING DUCKS

Kotipaikka: Espoo

Viime kauden sijoitus: 1.

Mestaruudet: 2021 – 2022

Pelinumero – Nimi

1 – Stephanie Boenink

2 – Celeste Troost

5 – Axel Sundholm

7 – Imre Himmelbauer

8 – Krista Leppänen

Vieraileva pelaaja / 1. runkosarjaturnaus: 3 – Arttu Luiro

Valmentaja & Joukkueenjohtaja: Susanna Halme

O.P. GLADIATORS

Kotipaikka: Espoo

Viime kauden sijoitus: 4.

Mestaruudet: 2021

Pelinumero – Nimi

3 – Jorma Kivinen

4 – Ali Ahmadi

5 – Juha Oikarainen

7 – Milla Lappalainen

8 – Oskari Nyström

Valmentaja & Joukkueenjohtaja: Oskari Nyström

O.P. JUNIORS

Kotipaikka: Espoo

Viime kauden sijoitus: 3.

Mestaruudet: 2017 – 2018

Pelinumero – Nimi

1 – Heikki Penttinen

2 – Ibrahim Milanovic

3 – Jarno Saapunki

5 – Iida Kauppila

6 – Mari Mattila

Valmentaja & Joukkueenjohtaja: Iida Kauppila

Apuvalmentaja: Mari Mattila